انجمن کوچ‌های حرفه‌ای ایران

پاسخ‌هایتان را بیابید، سوال کنید و با جامعه ای بزرگ
از سراسر ایران ارتباط برقرار کنید.

فعالیت ها انجمن ها تمرین، آزمون و ارزیابی کوچینگ ارزیابی و آزمون تاریخ 22 ابان 1400

• ارزیابی و آزمون تاریخ 22 ابان 1400

• یاسر متحدین

کاربر
    13/11/2021 در 15:57

ارزیابی و آزمون تاریخ 22 ابان 1400

• یاسر متحدین

کاربر
    13/11/2021 در 16:03

نفر اول

منصوره یوسفی

🤝

ارتین الهویی

• مریم حسینی

کاربر
    13/11/2021 در 16:09

خانم یوسفی عزیز هم آرامش و هم تسلط خوبی روی جلسه و فرآیند داشت، همدلی داشت و خوب می شنید. زمان بندی رو هم خوب رعایت کرد. فقط در مرحله G، مراجع را به سمت حوزه تولید محتوا لید کرد، و بعد از بازخورد میتونست از سکوت بهره ببرد تا مخاطب آگاهی خود را دقیق تر مشاهده کند

• زهرا شیخ الاسلامی

کاربر
    13/11/2021 در 16:09

بهتر بود بپرسیم زمان عجله داشتن به چی فکر میکنی؟

• محمدامین صالحی

کاربر
    13/11/2021 در 16:15

جلسه خانم یوسفی بسیار جلسه خوبی بود مراجع به آگاهی و راه حل رسید و در پایان مراجع با حس خوبی از جلسه خارج شد.

• زهرا توفیقی

کاربر
    13/11/2021 در 16:17

کوچ عزیز فرایند رو مسلط بودند و خوب پیش بردند جلسه رو.. آرامش و همراهی خوبی داشتند و بازخوردشون منجر به آگاهی مراجع شد.‌.

• حامی طاهري

کاربر
    13/11/2021 در 16:19

درود خانم بوسفي عزيز؛

با اجازه شما بزرگوار

نظرم مینویسم امیدورام من در جهت یادگیری اصلاح کنید.

تبريك بابت همدلي و ارتباط موثر و حركت همزمان با مراجع تون و زمانبندي و همچنين شنيدن فعالتون.👏

در مورد سوالها همانطور که خودتون اشاره کردید جا داشت ساده تر پرسیده میشد و تعداد جملات در هر سوال کمتر میشد. و در مرحله G شاید با بازنگری موارد گفته شده کنار هم مراجع به انتخاب دیگه ای میرسید( اعتماد به نفس/ تمرکز/ مهارت/ استرس/…)

🙏

• افسون مسافر

کاربر
    13/11/2021 در 16:21

جلسه روان و خوبی بود، ارتباط موثر و همدلیشون خوب بود. لحن صداشون آرامش بخش بود. شاید اگر آزمونی نبود همونطور که خودشون اشاره کردن بیشتر کنکاش می کردن و راهکارهای بیشتری و بدست می آورد مراجع

• سمیه علی محمدی

کاربر
    13/11/2021 در 16:31

باسلام.خیلی ممنون از منصوره جان و مراجع همراه ومثبتشون.ایشون به فرایند واقف بودن،ومدیریت زمان خوبی رو داشتن.بسیار آرام و مسلط بودن.ولی فکر می‌کنم جایی که درجواب مراجع از لفظ،خیلی خوب استفاده میکردن،نظر خودشون رو اعلام میکردن.که بهتر هست گفته نشه.براشون آرزوی موفقیت دارم‌

برای پاسخ به سیستم وارد شوید.

نوشته اصلی
0 از 0 نوشته ها ژوئن ۲۰۱۸
اکنون