پروفایل

بیوگرافی

بیوگرافی

خلاصه‌ای از زندگی حرفه‌ای

یاسر متحدین متولد اردیبهشت 1358 در شهر مقدس مشهد است. در مدت تحصیلات ممتاز بوده و مدرک کارشناسی مهندسی صنایع خود را در سال 1381 اخذ نمود. پس از فعالیت مدید در کسب‌وکارهای مختلف موفق به کسب دکترای حرفه‌ای کسب‌وکار (DBA) گردید. وی در طی 18 سال سابقه اجرایی، فعالیت‌ها و اقدامات زیادی در حوزه‌های مختلف انجام داده است. از کارآفرینی در حوزه بازارهای مالی و بورس (تأسیس و مدیریت عاملی شرکت سرمایه‌گذاری آتیه در سال 1382) تا نمایندگی سازمان ملل UNIDO به‌عنوان عامل توسعه خوشه‌های صنعتی (CDA) و مدیریت واحد مهندسی صنایع واحدهای صنعتی و …

تیپ شخصیتی او کارآفرین و خلاق است (ENTP) و ابتکار و مدیریت خلاقانه سرلوحه کارش بوده و به مباحث استارتاپی نیز علاقه زیادی دارد. بعد از کسب تجارب زیاد و فراز و فرودهای حرفه‌ای، بهترین راه توسعه افراد و کسب‌وکارها و خدمت به جامعه را مربیگری یا Coaching یافته و از سال 1394 فعالیت حرفه‌ای خود را به‌صورت تخصصی آغاز نموده است.

در همین راستا ضمن آموزش و دریافت مدارک بین‌المللی کوچینگ،
دوره‌های آموزشی مختلفی نظیر
“نظریه انتخاب و واقعیت درمانی
ویلیام گلسر”
و “تحلیل رفتار DISC و “درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد ACT و “دوره مربیگری مهارت‌های زندگی” را با موفقیت گذرانده است. در همین مدت در کنار سازمان‌ها و مدیران زیادی به‌عنوان کوچ حضور داشته و نتایج بسیار مثبتی را در کارنامه خود ثبت نموده است.

در حال حاضر خالق و مالک برند “فراکوچ” می‌باشد که اولین و بزرگ‌ترین مرکز آموزش کوچینگ در ایران می‌باشد. تا کنون مدرس بیش از 250 دانش‌پذیر در حوزه کوچینگ بوده که حاصل آن تایید صلاحیت حدود 100 کوچ  حرفه ای در سطح ملی و بین المللی می‌باشد. گواهینامه این دوره آموزشی ثبت شده در مرکز آموزش بازرگانی کشور و با مجوز سازمان برنامه و بودجه است که معتبرترین مدرک داخلی در این زمینه محسوب می‌گردد. وی با فعالیت‌های اجرایی و سخنرانی‌های خود، گام بسیار مؤثری در ترویج و فرهنگ‌سازی مربیگری به‌طور رسمی در کشور برداشته است.

عاشق آنچه می‌پرستی باش         فارغ از جام و می‌پرستی باش

تو برای تعالی آفریده شدی     “بهترین هر آنچه هستی باش”

یاسر متحدین

اطلاعات عمومی

نام

یاسر

نام خانوادگی

متحدین

نام مستعار

motahedin

سطح کوچینگ

کوچ حرفه ای باتجربه حداقل 2 سال